Papierowe wypełniacze do paczek – PAPERplus®

Papierowe wypełniacze do paczek idealnie dopasowują się kształtem do pustej przestrzeni paczki. Stanowią niezawodną ochronę zwłaszcza produktów o nieregularnych kształtach czy podatnych na stłuczenie. W naszej ofercie posiadamy również pełen asortyment systemów do zabezpieczania papierem. Dzięki nim żadna paczka nie przysporzy ci już kłopotu, a twój towar dotrze bezpiecznie do celu.

PAPERplus® firmy Storopack obejmuje szeroką gamę systemów, które z rolek papierowych wytwarzają materiał do wypełniania – od szybko przetwarzanego, lekkiego materiału wypełniającego, po wytrzymałe maty papierowe. Bez względu na to, czy należy zapakować mały, średni, duży bądź ciężki produkt przemysłowy, zawsze jest PAPERplus®, który jest skutecznym i ekonomicznym rozwiązaniem, spełniającym najwyższe wymagania i oczekiwania w zakresie pakowania.

Papierowe wypełniacze do paczek

Skuteczny – Niezawodny – Wszechstronny

  • Największy w branży asortyment w zakresie papierowych wypełniaczy do paczek.
  • Niezawodne urządzenia są proste w obsłudze, posiadają kilka możliwość uruchamiania i programowania. Klawiatura oraz pedał, zapewniają wygodną pracę.
  • Dzięki indywidualnej konfiguracji, możliwe jest dostosowywanie urządzeń do istniejącej już instalacji, co podniesie jej wydajność i zapewni ekonomiczne pakowanie.
  • Fachowi doradcy i serwis techniczny, dostępni w każdym momencie, zapewniają maksymalną efektywność zainstalowanych systemów.

PAPERplus® Standard to wypełniacz papierowy, który doskonale sprawdza się w wiekszych kartonach.

PAPERplus® GE węższych rolkach papieru, pozwala na wyprodukowanie łatwych w użyciu wypełniaczy do paczek. Mniejsze maty papierowe są ekonomiczne i sprawdzają się w zabezpieczaniu produktów wysyłanych w mniejszych lub średnich kartonach.