+48 500 195 733, + 48 517 114 392 biuro@optimalpack.pl

Piankowe wypełniacze do kartonów – FOAMplus®

Wypełniacze piankowe do kartonów

Piankowe wypełniacze do kartonów są niezastąpione i jednocześnie niezawodne tam, gdzie najtrudniej wypełnić pustą przestrzeń paczki. Doskonale dopasowują się do każdego kształtu zapewniając ochronę przesyłanego produktu. W naszej ofercie znajdziesz również systemy do własnej produkcji piankowych wypełniaczy do kartonów.

Piankowe wypełniacze do kartonów – bezpieczeństwo i doskonała amortyzacja.

Zapewniają:

  • bezpieczeństwo: wypełniacze piankowe są sprężyste i odporne na uderzenia czy wstrząsy transportowe
  • optymalną ochronę: poduszka piankowa zawsze idealnie utrzymuje produkt na miejscu
  • wszechstronne: szeroki wybór gęstości pianki pozwala używać wypełniaczy piankowych FOAMplus® do pakowania każdego rodzaju produktów
  • wydajność: maszyny do produkcji wypełniaczy piankowych są kompaktowe. Maszyna i dwie 200-litrowe beczki równa się wielkości całkowitego ładunku ciężarówki materiału opakowaniowego
  • zmniejszenie kosztów: poduszki piankowe są niezwykle lekkie, dzięki czemu nie wpływają dodatkowo na wagę przesyłki
  • maskowanie kształtów: piankowe wypełniacze idealnie zamaskują kształt produktu w paczce, dzięki czemu będzie on niedostępny dla osób postronnych.

FOAMplus ® – piankowe wypełniacze do kartonów od amerykańskiej firmy Storopack to jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie opakowaniowe, która doskonale dopasowuje się do każdego rodzaju produktu. Niezależnie od jego wielkości, rozmiarów (szerokość, długość, obwód), wagi i kruchości – zapewnią mu pełną ochronę.  Poduszki piankowe są bardzo odporne i lekkie, dzięki czemu możesz być spokojny o bezpieczeństwo twojego produktu. Każda twoja przesyłka zabezpieczona piankowymi wypełniaczami do kartonów dotrze w nienaruszonym stanie do celu.

 

Promocja!

Maszyna do wypełniaczy na własność
UNIWERSALNA
do poduszek i mat powietrznych

stara cena: 888 EURO

teraz tylko 688 EUR za ZESTAW

Przejdź do szczegółów…